Esat Paşa Konakları Mutlu geleceğe güvenli adımlarla... Yeni adresiniz Esat Paşa Konakları Farklılığı Arayanlara

bdswiss erfahrung

 

 

     İnşaat sektöründe 20 yılı aşkın süredir geniş bir yelpazede hizmet veren Ay Yapı bu güne kadar onlarca konut projesi gerçekleştirmiştir.

     Taahhüt ve kat karşılığı şeklinde faaliyet gösteren Ay Yapı ürettiği yapılarda uyguladığı ileri teknoloji yenilikçi tasarımları yüksek kalitesi ve hız ile sektörde farklı bir konum elde etmiştir.

      Ay Yapı deneyim, birikim ve iş anlayışını şirketin fahri yönetim kurulu üyesi Ahmet Özkaraşoğlu'nun öncülüğünde yürüten kurumsallaşma çalışmaları ile firma geneline aktarmış ve aktarmaya devam etmektedir. Bu sayade koşulsuz müşteri memnuniyeti, doğruluk, adelet, güç ve kalite ilkeleri ile tüm şirket çalışanlarının rehberi olmuş ve şirket kültürü bu değerler üzerine oturtulmuştur.

     Ay Yapı İnşaatın yanı sıra gayrimenkul geliştirme, zemin teknolojileri ve taahhüt alanlarında da faaliyetini sürdürmektedir.

 

 


 
 

 

  

   Satılık Emlak :

   Ay Yapı Esatpaşa konaklarında Emlak satışı devam etmektedir . Konforu ucuza yaşamak için lütfen bizimle iletişime geçin .

Ay Yapı Emlak sektöründe sahibinden satışlarına devam ediyor. Esatpaşa projesinin son bir kaç dairesinden sizler de yararlanmak için acele edin

İstanbul yapı firmalarının en profesyonelleri arasına giren Ay Yapı Ataşehir gelişen
teknolojiye ayak uydurabilmiş bir firmadır. 

Ay yapı inşaat olarak ataşehirde lüx, güvenli aerodinamik yapılar inşaa  etmemiz öncelikli vazifemiz.

Esatpaşa Konaklarının tesliminin ve satışının devam ettiği şu günlerde diğer projelerimize hız vermiş bulunmaktayız.

Mutlu geleceğe hep birlikte ulaşmak temennisiyle ve sizlerin desteğiyle ulaşacağız

 

Esatpaşa Konakları

   Ataşehir Esatpaşa'da özel olarak tasarlanmış ESATPAŞA KONAKLARI 80 m2 'de oluşan    toplam 80 daire ile size kapılarını açıyor.

İstanbul Anadolu Yakası2nın konut projeleri ile artan değeri Ataşahir'de yeni bir yaşam alanı yükseliyor. Esatpaşa konakları spor alanı çocuk oyun alanı, kapalı

otoparkı ve güvenli site yaşamı ile yeni dünya yaratıyor.

80 daireli 4 bloktan oluşan, hidroforlu, asansörlü, görüntülü konuşma sistemli ve peyzaj çalışmasıyla sizlere kaliteli yaşam sunuyor. İncelikli zemin etüdü sonrası sağlam bir  çalışmanın ürünü olan proje, ataşehir'de güvenilirliğin başlangıç noktasını oluşturuyor.
      Son deprem yönetmeliğine uygun radye temel, 1. sınıf malzeme kullanımı ve kaliteli işçilik ile Esatpaşa Konakları'nı benzerlerinden çok daha cazip hale getiriyor.

Esatpaşa Konakaları yeni adresiniz olacak.

 

 

 Esatpaşa Mahallesi Gülşen Sokak No: 38  ATAŞEHİR / İSTANBUL

0532 051 53 83  -  0532 563 36 24